PxPixel
העלאת מודעה
נופי ים (הגוש הגדול), תל אביב יפו
נופי ים (הגוש הגדול), תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪20,000

בשכונת נופי ים (הגוש הגדול), תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
225
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בשכונת נופי ים עם נוף לים בבניין הכי יפה בשכונה! דירה נדירה ומיוחדת מאוד 5 חדרים עם מרפסת דק 80 מטר נוף לים משודרגת ומעוצבת אדריכלית מרוהטת ברמה ובטוב טעם חניות ומחסן

מחיר למ״ר
₪89
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
מרפסת
80 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הכנסת_הגדולה_13_תל_אביב
יצירת קשר
עתיר נכסים
תיווך רישיון: 3131011

היסטוריית עסקאות

בסביבה (111)
בבניין וברחוב (220)
-
20 א׳ ₪
225
₪88
5
1
-
278 מ׳
3/16/2026
8.5 מ׳ ₪
134
₪63,432
5
4
2023
278 מ׳
3/8/2026
5.45 מ׳ ₪
76
₪71,710
3
13
2023
278 מ׳
2/18/2026
3.34 מ׳ ₪
98
₪34,109
4
6
2023
278 מ׳
2/3/2026
9.25 מ׳ ₪
193
₪47,927
5
12
2023
278 מ׳
2/1/2026
5.56 מ׳ ₪
83
₪66,987
3
5
2023
278 מ׳
12/31/2025
3.9 מ׳ ₪
50
₪78,000
2
12
2023
278 מ׳
12/18/2025
3.73 מ׳ ₪
115
₪32,391
4
6
2028
278 מ׳
10/23/2025
3.65 מ׳ ₪
54
₪67,592
2
4
2023

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה1.98%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של עתיר נכסים

לכל הדירות
רודנסקי 1, תל אביב יפו
₪4,750,000
דירה
4 חד׳
קומה 6
116 מ"ר
רמת אביב החדשה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
EINSTEIN 15 , תל אביב
EINSTEIN 15 , תל אביב
דירות 5-2 חד׳
30 קומות
אינשטיין 15, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נופי ים (הגוש הגדול)
שכונות קרובות
מדלן 2026