PxPixel
העלאת מודעה
ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים
ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים
ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים
ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים
ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים
לכל התמונות · 5
₪3,900

ירושלים , עמידר;ניצנה, בת ים

דירה להשכרה
קומה
40
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה בבת ים במיקום סופר מבוקש דירת 2 חדרים בקומה 1 מתוך 3 הדירה משופצת מהיסוד הדירה נמצאת במיקום נגיש קל ונוח קרובה להכל תחבורה ציבורית, רכבת קלה יציאה מהירה מהעיר ועוד. מיקום!!!! מיקום!!!! מיקום!!!!!

מחיר למ״ר
₪98
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
11/2025
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
השבטים_בת_ים
יצירת קשר
אייל
תיווך רישיון: 318989

היסטוריית עסקאות

בסביבה (16)
בבניין וברחוב (1000)
-
3.9 א׳ ₪
40
₪97
2
1
-
472 מ׳
5/2/2026
1.85 מ׳ ₪
48
₪38,449
2
18
2026
287 מ׳
1/23/2026
2.83 מ׳ ₪
84
₪33,630
5
1
1970
171 מ׳
10/29/2025
1.89 מ׳ ₪
56
₪33,714
3
1
1960
313 מ׳
10/24/2025
1.51 מ׳ ₪
47
₪32,127
3
1
1960
488 מ׳
8/8/2025
2.5 מ׳ ₪
77
₪32,467
4
1
1970
435 מ׳
7/24/2025
2.3 מ׳ ₪
60
₪38,333
3
ק
1950
189 מ׳
7/10/2025
1.6 מ׳ ₪
57
₪28,070
3
3
1960
346 מ׳
7/7/2025
2.2 מ׳ ₪
44
₪50,000
3.5
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אייל לבקוביץ

לכל הדירות
הרשת 5, בת ים
₪1,990,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
92 מ"ר
הרשת , מרכז העיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
תדהר בגיבורים
תדהר בגיבורים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
שדרות העצמאות 72, בת ים
דף הבית
בת ים
עמידר;ניצנה
שכונות קרובות
מדלן 2026