PxPixel
העלאת מודעה
עבר הירדן, קרית אונו
עבר הירדן, קרית אונו
עבר הירדן, קרית אונו
עבר הירדן, קרית אונו
עבר הירדן, קרית אונו
לכל התמונות · 13
₪7,900

בשכונת עבר הירדן, קרית אונו

דירה להשכרה
קומה
115
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

בבניין בוטיק יוקרתי בשכונת עבר הירדן האקסקלוסיבית בקריית אונו במיקום מעולה ושקט, דירת 4 חדרים מעוצבת אדריכלית סופר קלאס סטייל נווה צדק, כ-107 מ"ר בנוי לפי ארנונה, סלון רחב שטוף אור, מטבח יוקרתי ופתוח בעבודת נגרות פרטית, פינת אוכל רחבה, מרפסת מושלמת 8 מ"ר לנוף ירוק - אופציית השבחה בהרחבת מרפסות, סוויטת הורים גדולה, חדרי רחצה גדולים, כל תוספת אפשרית פרקט עץ, נגרות אומן ועוד, 2 חניות בטאבו+מחסן.

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
מרפסת
8 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חלקה_15_צומת_סביון_קרית_אונו
יצירת קשר
יוני צ'יץ
תיווך רישיון: 3204366

היסטוריית עסקאות

בסביבה (247)
בבניין וברחוב (202)
-
7.9 א׳ ₪
115
₪68
4
1
-
195 מ׳
3/11/2026
3.05 מ׳ ₪
89
₪34,269
4
6
2004
212 מ׳
1/20/2026
3.95 מ׳ ₪
139
₪28,417
5
6
2015
112 מ׳
9/16/2025
3.25 מ׳ ₪
99
₪32,828
4
2
2013
225 מ׳
8/4/2025
4.05 מ׳ ₪
111
₪36,486
5
1
2019
96 מ׳
7/24/2025
3.38 מ׳ ₪
91
₪37,142
4
1
2010
212 מ׳
7/16/2025
3.74 מ׳ ₪
133
₪28,120
4
3
2014
146 מ׳
7/11/2025
3.12 מ׳ ₪
91
₪34,285
4
1
2007
195 מ׳
7/10/2025
3.3 מ׳ ₪
104
₪31,730
5
4
2008

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של צ'יץ יזמות ושיווק נדל''ן

לכל הדירות
צה"ל 99, קרית אונו
₪5,950,000
6 חד׳
קומת קרקע
265 מ"ר
קיראון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בקרית אונו
השדרה מגדלים, אור יהודה
השדרה מגדלים, אור יהודה
דירות 6-3 חד׳
17 קומות
אור יהודה
דף הבית
קרית אונו
עבר הירדן
שכונות קרובות
מדלן 2026