PxPixel
העלאת מודעה
ירמיהו הלפרין 1, מרכז העיר דרום, נתניה
ירמיהו הלפרין 1, מרכז העיר דרום, נתניה
לכל התמונות · 2
₪8,500

ירמיהו הלפרין 1, מרכז העיר דרום, נתניה

דירה להשכרה
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירה חדשה 5 חד בקו שני לים 130 מטר בנוי + 20 מטר מרפסת בניין ברמה של קבוצת גבאי חניה + מחסן כניסה מיידי

מחיר למ״ר
₪63
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
16
ארנונה
₪1,600
מרפסת
20 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ויצמן_בארי_נתניה
יצירת קשר
ג'רמי כץ-מולר
תיווך רישיון: 3134326

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (142)
-
8.5 א׳ ₪
135
₪62
5
3
-
308 מ׳
4/23/2026
1.68 מ׳ ₪
62
₪27,096
3
1
1970
678 מ׳
4/23/2026
2.72 מ׳ ₪
110
₪24,727
5
6
2016
645 מ׳
4/13/2026
2.27 מ׳ ₪
108
₪21,018
4
4
2006
854 מ׳
3/29/2026
1.55 מ׳ ₪
54
₪28,703
3
6
1980
1058 מ׳
3/26/2026
3.95 מ׳ ₪
103
₪38,349
4
4
2028
190 מ׳
3/26/2026
1.7 מ׳ ₪
69
₪24,637
3.5
1
1970
639 מ׳
3/19/2026
1.73 מ׳ ₪
53
₪32,641
3
2
1960
952 מ׳
3/12/2026
3.21 מ׳ ₪
105
₪30,595
4
5
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.81%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של Katz -Muller

לכל הדירות
גבעתי 21, כפר יונה
₪15,000
בית פרטי
9 חד׳
300 מ"ר
גבעתי 21, השכונה המערבית

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
N סוקולוב נתניה
N סוקולוב נתניה
דירות 5-4 חד׳
24 קומות
סוקולוב 22, נתניה
דף הבית
נתניה
מרכז העיר דרום
שכונות קרובות
מדלן 2026