PxPixel
העלאת מודעה
₪7,300

ביאליק , נווה רמז, חולון

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
6
קומה
106
מ״ר

יתרונות הנכס

שירותים 2x
מרפסת
מעלית

תיאור הנכס

דירה יפה מרווחת מאוד ! מרפסת שמש מפנקת! משופצת חלקית,חנייה ממוספרת לדיירי הבניין בלבד!

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
12
על עמודים
כן
ארנונה
₪900
ועד
₪300
מרפסת
15 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דבורה_ברטונוב_6_חולון
יצירת קשר
דודי חדידה
תיווך רישיון: 3152882

היסטוריית עסקאות

בסביבה (426)
בבניין וברחוב (428)
-
7.3 א׳ ₪
106
₪68
4
6
-
244 מ׳
12/26/2025
2.64 מ׳ ₪
98
₪26,938
4.5
4
1992
156 מ׳
11/4/2025
575 א׳ ₪
112
₪5,133
5
2
1970
140 מ׳
9/30/2025
2.06 מ׳ ₪
73
₪28,219
3.5
3
1970
193 מ׳
8/29/2025
2.35 מ׳ ₪
121
₪19,421
5
2
1970
279 מ׳
8/7/2025
2.8 מ׳ ₪
93
₪30,107
4
3
1980
244 מ׳
5/28/2025
2.58 מ׳ ₪
95
₪27,157
4.5
3
1992
314 מ׳
5/27/2025
2.3 מ׳ ₪
119
₪19,285
5
3
1970
147 מ׳
4/8/2025
2.44 מ׳ ₪
95
₪25,631
4
3
1985

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה3.28%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב ביאליק הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של חזון הנדל''ן - דוד חדידה

לכל הדירות
ביאליק 43, חולון
₪3,650,000
5 חד׳
קומה 2
100 מ"ר
ביאליק , קרית עבודה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
נעמי שמר 2, חולון
נעמי שמר 2, חולון
דירות 5-3 חד׳
14 קומות
שמר נעמי 2, חולון
דף הבית
חולון
נווה רמז
שכונות קרובות
מדלן 2026