PxPixel
העלאת מודעה
הפורצים 29, תל גיבורים, חולון
הפורצים 29, תל גיבורים, חולון
הפורצים 29, תל גיבורים, חולון
הפורצים 29, תל גיבורים, חולון
הפורצים 29, תל גיבורים, חולון
לכל התמונות · 10
₪4,300

הפורצים 29, תל גיבורים, חולון

דירה להשכרה
קומה
70
מ״ר

תיאור הנכס

3 חדרים 70 מ״ר - דירה מרווחת חזית כיווני אוויר: צפון, דרום, מזרח קומה 4/4 ללא מעלית עברה שיפוץ ממש עכשיו 3 מזגנים (בכל החדרים) דוד שמש חדש מטבח חדש לגמרי (כולל מוצרי חשמל) כניסה מידית ארנונה: 750 ש״ח לחודשיים דירה מעולה קרובה לתחבורה ציבורית, פארקים, מרכזי קניות, בתי ספר, גני ילדים ושירותים קהילתיים. בית מואר ומרווח. הדירה עברה שיפוץ - כולל איטום מלא בגג, שקעים חדשים, מזגנים, דוד שמש חדש, ארונות בחדרים ועוד …

מחיר למ״ר
₪61
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ארנונה
₪750
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_30_חולון
יצירת קשר
ערן רוזנברגר
תיווך רישיון: 30929298

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (271)
-
4.3 א׳ ₪
70
₪61
3
4
-
855 מ׳
4/20/2026
2.96 מ׳ ₪
114
₪25,964
4
6
2027
538 מ׳
4/15/2026
1.61 מ׳ ₪
57
₪28,245
3
3
1960
1044 מ׳
3/24/2026
1.65 מ׳ ₪
45
₪36,666
3
3
1960
734 מ׳
3/22/2026
850 א׳ ₪
53
₪16,037
3
2
1989
1185 מ׳
3/18/2026
1.92 מ׳ ₪
50
₪38,400
4
3
1970
820 מ׳
3/8/2026
3.25 מ׳ ₪
122
₪26,639
4
ק
2001
698 מ׳
3/1/2026
2.9 מ׳ ₪
109
₪26,605
4
3
2011
119 מ׳
2/26/2026
1.88 מ׳ ₪
79
₪23,797
3.5
1
1986

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה3.01%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הפורצים הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

אודות המשרד

REMAX SUCCESS גוש דן
החלוץ 12, חולון
₪3,090,000
4 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
החלוץ 12, שיכון חדש

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
דף הבית
חולון
תל גיבורים
שכונות קרובות
מדלן 2026