PxPixel
העלאת מודעה
נתן 8, מרכז העיר ב', רמת גן
נתן 8, מרכז העיר ב', רמת גן
נתן 8, מרכז העיר ב', רמת גן
לכל התמונות · 3
₪7,750

נתן 8, מרכז העיר ב', רמת גן

דירה להשכרה
קומה
94
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

חדש להשכרה במרכז העיר דירת 4 חדרים ברחוב נתן 8 קומה 5 מתוך שש 94 מטר עם חניה ממד מרפסת שמש כ 10 מטר ומעלית הדירה הדירה יש יחידת הורים מיקום מרכזי כניסה מיידית ארנונה 1250 לחודשיים ועד בית 230 לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום

מחיר למ״ר
₪82
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
ארנונה
₪1,250
ועד
₪230
שנת בנייה
2005
מרפסת
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אור בשדרה
יצירת קשר
ניק ששגוב
תיווך רישיון: 3205198

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (222)
-
7.75 א׳ ₪
94
₪82
4
5
2005
143 מ׳
4/14/2026
2.82 מ׳ ₪
71
₪39,718
3
1
2029
420 מ׳
3/30/2026
2.83 מ׳ ₪
92
₪30,706
4
3
1995
399 מ׳
3/30/2026
3.68 מ׳ ₪
97
₪37,886
4
1
2018
143 מ׳
3/24/2026
2.18 מ׳ ₪
52
₪41,923
2
2
2019
419 מ׳
3/19/2026
1.79 מ׳ ₪
52
₪34,423
2
2
1960
468 מ׳
2/15/2026
2.57 מ׳ ₪
76
₪33,815
3
2
1960
281 מ׳
2/15/2026
1 מ׳ ₪
73
₪13,698
3
1
1960
415 מ׳
1/30/2026
1.98 מ׳ ₪
50
₪39,500
3
3
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2026

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של ניקס נדל"ן

לכל הדירות
המתמיד 23, רמת גן
₪9,300,000
5 חד׳
קומה 29
198 מ"ר
המתמיד 23, שכונת הראשונים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
קריניצי 53, רמת גן
קריניצי 53, רמת גן
דירות 3-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,400,000
קריניצי 53, רמת גן
דף הבית
רמת גן
מרכז העיר ב'
שכונות קרובות
מדלן 2026