PxPixel
העלאת מודעה
הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 14
₪11,200

בשכונת הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
1
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירת 3.5 חדרים יפיפייה ומלאת אופי בלוקיישן מרכזי ומבוקש במיוחד בלב תל אביב! רחוב דוד המלך-סמוך לאבן גבירול,כיכר רבין והשדרה. הדירה מרווחת, מוארת ונעימה במיוחד עם תקרות גבוהות. תחושה תל אביבית קלאסית. החצי חדר- עם חלון רק קטן יותר. יש מקלט בבניין! 3 חדרי שינה 2 חדרי אמבטיה הדירה מגיעה עם מוצרי חשמל, תאורה וארונות. :)

מחיר למ״ר
₪124
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הגדוד_העברי_62_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
טובי דקרס
תיווך רישיון: 30724566

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (257)
-
11.2 א׳ ₪
90
₪124
3.5
1
-
623 מ׳
4/13/2026
3 מ׳ ₪
46
₪65,217
2
5
2030
285 מ׳
3/31/2026
3.28 מ׳ ₪
39
₪84,205
1
ק
2027
497 מ׳
3/26/2026
4.26 מ׳ ₪
64
₪66,515
2
2
2031
478 מ׳
3/25/2026
3.1 מ׳ ₪
49
₪63,265
2
3
2029
251 מ׳
3/17/2026
5.3 מ׳ ₪
84
₪63,095
3.5
1
2029
575 מ׳
3/16/2026
5.25 מ׳ ₪
63
₪83,333
3
6
2027
478 מ׳
3/12/2026
3.75 מ׳ ₪
59
₪63,559
3
4
2029
280 מ׳
3/11/2026
2.58 מ׳ ₪
39
₪66,153
2
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר65 א׳ ₪
תשואה2.25%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

שדרות דוד המלך הן שדרות ירוקות שאוטובוסים חולפים לאורכן.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של ProperTLV

לכל הדירות
דב הוז 2, תל אביב יפו
₪4,850,000
דירה
3 חד׳
קומה 2
80 מ"ר
דב הוז , הצפון הישן החלק הדרום מערבי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,550,000
בלוך דוד 11, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי
שכונות קרובות
מדלן 2026