PxPixel
העלאת מודעה
גולומב , קרית עבודה, חולון
גולומב , קרית עבודה, חולון
גולומב , קרית עבודה, חולון
גולומב , קרית עבודה, חולון
גולומב , קרית עבודה, חולון
לכל התמונות · 18
₪3,499,000
5.5
חדרים
2
קומה
240

תיאור הנכס

בא לכם לגור בדירה מעוצבת אדריכלית באיזור שקט ונעים ועם זאת קרוב להכל? עכשיו זה אפשרי דירה משופצת מהיסוד מלפני שנתיים ברמה הכי גבוהה שיש. בבית דו משפחתי 120 מר קומה תחתונה עם 5.5 חדרים ומטבח מפואר ו120 מר בקומה עליונה עם דשא סינטטי ומחסן ןפרגולה בנןסף לכל יש זכויות בניה של 40 מר על הגג אפשר לבנות שם יחידת דיור למטה גרים זוג קשישים איזור שקט ואיכותי קרוב למכללה ניתן גם לקנות כהשקעה ולהשכיר לסטודנטים ושותפים פשוט כיף איזור שקט ונעים מוקף בעצי מנגו ועוד מוזמנים להתקשר ולתאם סיור בנכס

מה ההון העצמי שלך?
₪1,750,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,749,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪11,601
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪14,579
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
מרפסת
120 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_30_חולון
יצירת קשר
נאוה בר אושר
תיווך רישיון: 3203750

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (142)
-
3.5 מ׳ ₪
240
₪14,579
5.5
2
-
567 מ׳
3/31/2026
200 א׳ ₪
68
₪2,941
3
2
1960
357 מ׳
3/30/2026
1.6 מ׳ ₪
60
₪26,666
3
3
1960
689 מ׳
3/17/2026
425 א׳ ₪
72
₪5,902
3
10
1960
383 מ׳
3/11/2026
1.68 מ׳ ₪
53
₪31,698
2.5
1
1960
343 מ׳
2/25/2026
850 א׳ ₪
58
₪14,655
3
2
1970
691 מ׳
2/19/2026
1.78 מ׳ ₪
60
₪29,666
3
3
1960
769 מ׳
2/10/2026
2.7 מ׳ ₪
110
₪24,545
4
1
2020
129 מ׳
2/8/2026
3 מ׳ ₪
80
₪37,500
4
13
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.76%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2026

אופי הרחוב

רחוב גולומב הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של נאוה בר אושר תיווך ושיווק נדל''ן

לכל הדירות
ירושלים 9, בת ים
₪2,299,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 5
97 מ"ר
ירושלים 9, צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
קרסו ויצמן 55-57 חולון
קרסו ויצמן 55-57 חולון
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,849,000
ויצמן 55, חולון
דף הבית
חולון
קרית עבודה
שכונות קרובות
מדלן 2026