PxPixel
העלאת מודעה
שינקין 44, שיינקין, גבעתיים
שינקין 44, שיינקין, גבעתיים
שינקין 44, שיינקין, גבעתיים
שינקין 44, שיינקין, גבעתיים
שינקין 44, שיינקין, גבעתיים
לכל התמונות · 7
₪5,300

שינקין 44, שיינקין, גבעתיים

דירה להשכרה
3
חדרים
1
קומה
73
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת 2x

מחיר למ״ר
₪73
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪750
ועד
₪140
מרפסת 1
10 מ״ר
מרפסת 2
4 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המרי_58_גבעתיים

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
5.3 א׳ ₪
73
₪72
3
1
-
128 מ׳
3/24/2026
1.89 מ׳ ₪
36
₪52,500
1.5
2
1960
444 מ׳
2/25/2026
3.72 מ׳ ₪
82
₪45,365
3
ק
2029
192 מ׳
1/29/2026
1.93 מ׳ ₪
35
₪55,000
2
2
1950
398 מ׳
1/28/2026
1.74 מ׳ ₪
63
₪27,539
2
1
1950
97 מ׳
1/8/2026
3.59 מ׳ ₪
86
₪41,744
4
1
2001
458 מ׳
1/5/2026
2.8 מ׳ ₪
73
₪38,356
3
3
1950
92 מ׳
12/25/2025
3.61 מ׳ ₪
86
₪41,976
4
4
2025
131 מ׳
12/19/2025
2.77 מ׳ ₪
91
₪30,439
4
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר42 א׳ ₪
תשואה2.56%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,300
TOP10 במדד המתווכים
דירה
3 חד׳
קומה 2
70 מ"ר
שיינקין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגבעתיים
שינקין 46 גבעתיים
שינקין 46 גבעתיים
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,650,000
שינקין 46, גבעתיים
דף הבית
גבעתיים
שיינקין
שכונות קרובות
מדלן 2026