PxPixel
העלאת מודעה
בר יהודה , קיראון, קרית אונו
בר יהודה , קיראון, קרית אונו
בר יהודה , קיראון, קרית אונו
בר יהודה , קיראון, קרית אונו
בר יהודה , קיראון, קרית אונו
לכל התמונות · 7
₪6,500

בר יהודה , קיראון, קרית אונו

דירה להשכרה
קומה
75
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירה להשכרה בשכונת ono valley מיקום מושלם קרוב לביהס קרוב למרכז קניות ולקווי תחבורה שקט ופונה לפארק לרצינים ולטווח ארוך

מחיר למ״ר
₪87
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
12
ארנונה
₪800
ועד
₪350
שנת בנייה
2022
מרפסת
8 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצחק_נבון_4_קרית_אונו
יצירת קשר
אייל קליין- איתך עד הבית
תיווך רישיון: 30515231

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (522)
-
6.5 א׳ ₪
75
₪86
3
1
2022
700 מ׳
4/19/2026
4.45 מ׳ ₪
134
₪33,208
5
7
2016
405 מ׳
3/30/2026
3.32 מ׳ ₪
115
₪28,885
5
1
2024
245 מ׳
3/26/2026
2.5 מ׳ ₪
69
₪36,231
3
1
2025
449 מ׳
3/12/2026
3.19 מ׳ ₪
105
₪30,380
4
5
2028
184 מ׳
3/9/2026
2.05 מ׳ ₪
52
₪39,365
2
5
2028
184 מ׳
3/9/2026
2.05 מ׳ ₪
52
₪39,364
2
4
2028
184 מ׳
3/9/2026
2.05 מ׳ ₪
52
₪39,365
2
3
2028
454 מ׳
3/8/2026
3.68 מ׳ ₪
132
₪27,840
4
10
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר32 א׳ ₪
תשואה2.8%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של אייל קליין- איתך עד הבית

לכל הדירות
הרימון 2, קרית אונו
₪3,340,000
דירה
4 חד׳
קומה 10
106 מ"ר
הרימון 2, קיראון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בקרית אונו
שלמה המלך 8-18 קרית אונו
שלמה המלך 8-18 קרית אונו
דירות 5-4 חד׳
13 קומות
שלמה המלך 8, קרית אונו
דף הבית
קרית אונו
קיראון
שכונות קרובות
מדלן 2026