PxPixel
העלאת מודעה
ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים
ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים
ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים
ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים
ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים
לכל התמונות · 9
₪2,980,000
4
חדרים
4
קומה
180
מ״ר

ש"י עגנון 12, דרום מערב, בת ים

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

דירה חמה קרובה לים ובתי ספר אופציה לבניה על הגג

מה ההון העצמי שלך?
₪1,500,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,480,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪9,816
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪16,556
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,540
ועד
₪320
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בלפור_81_בת_ים

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (403)
-
2.98 מ׳ ₪
180
₪16,555
4
4
-
366 מ׳
4/29/2026
5.3 מ׳ ₪
132
₪40,151
5
7
2027
820 מ׳
4/14/2026
1.77 מ׳ ₪
83
₪21,325
3.5
1
1970
782 מ׳
3/29/2026
1.75 מ׳ ₪
55
₪31,727
3
4
1970
656 מ׳
3/26/2026
1.5 מ׳ ₪
55
₪27,272
3
1
1960
1010 מ׳
3/18/2026
3.26 מ׳ ₪
130
₪25,080
6
7
2026
945 מ׳
3/18/2026
1.47 מ׳ ₪
39
₪37,692
2
2
1960
392 מ׳
3/15/2026
2.8 מ׳ ₪
97
₪28,865
5
6
1970
858 מ׳
3/11/2026
1.57 מ׳ ₪
54
₪29,074
2.5
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.55%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪2,580,000
מתיווך
מיני פנטהאוז
4 חד׳
קומה 6
93 מ"ר
דרום מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
יוספטל 8 בת ים
יוספטל 8 בת ים
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
שדרות יוספטל גיורא 8, בת ים
דף הבית
בת ים
דרום מערב
שכונות קרובות
מדלן 2026