PxPixel
העלאת מודעה
זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן
זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן
זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן
זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן
זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 5
₪6,800

זיסמן שלום 14, הבורסה, רמת גן

דירה להשכרה
2
חדרים
30
קומה
60
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירת יוקרה משופצת ומעוצבת. סלון וחדר שינה. קומה 30. נוף פתוח כמו מנהטן. מרוהטת קומפלט. במלון הסיטי טאור. מעל רכבת סבידור מרכז. מול פארק צמרת. מול כיכר המדינה. ירידה לאיילון. הדירה ללא חניה. יש חניון במגדל בתשלום. במגדל מלון הכולל לובי מפואר, בריכה, ספא וחדר כושר. שימוש במתקני המלון - מול המלון ישירות. לא נכלל בדמי הניהול. הדירה מרוהטת ומאובזרת קומפלט ברמה גבוהה. סלון עם ספה, מזנון וטלוויזיה, פינת אוכל מלאה, מטבח מאובזר (מקרר, כיריים, תנור, מיקרוגל), חדר שינה עם מיטה זוגית וארונות, חדר רחצה.

מחיר למ״ר
₪113
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
02/2026
קומות בבניין
40
ארנונה
₪200
ועד
₪1,000
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תרעד_12_14_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (778)
בבניין וברחוב (352)
-
6.8 א׳ ₪
60
₪113
2
30
-
16 מ׳
3/15/2026
1.95 מ׳ ₪
48
₪40,625
2
32
2005
190 מ׳
1/29/2026
430.7 א׳ ₪
26
₪16,565
1
2
1970
689 מ׳
1/6/2026
5.4 מ׳ ₪
110
₪49,090
4
47
2025
689 מ׳
12/14/2025
3.75 מ׳ ₪
83
₪45,180
3
21
2025
272 מ׳
12/14/2025
3.95 מ׳ ₪
124
₪31,854
4
21
2015
236 מ׳
12/2/2025
750 א׳ ₪
19
₪39,473
1
ק
1991
174 מ׳
11/20/2025
600 א׳ ₪
26
₪23,076
1
ק
1970
498 מ׳
11/9/2025
2.7 מ׳ ₪
77
₪35,064
3
4
2005

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה3.13%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,200
TOP10 במדד המתווכים
פנטהאוז
2 חד׳
קומה 6
70 מ"ר
הבורסה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
EXCHANGE רמת גן
EXCHANGE רמת גן
דירות 4-3 חד׳
55 קומות
ארלוזורוב 84, רמת גן
דף הבית
רמת גן
הבורסה
שכונות קרובות
מדלן 2026