PxPixel
העלאת מודעה
המרגנית 24, קרית אילון, חולון
המרגנית 24, קרית אילון, חולון
המרגנית 24, קרית אילון, חולון
המרגנית 24, קרית אילון, חולון
המרגנית 24, קרית אילון, חולון
לכל התמונות · 20
₪4,500,000
5
חדרים
8
קומה
160
מ״ר

המרגנית 24, קרית אילון, חולון

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת 3x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

חדש למכירה- בחולון פנטהאוז במפלס אחד עם יציאה למרפסת גדולה בשכונת קרית איילון ח-300 ברחוב המרגנית 24 בבניין בוטיק קטן 8 קומות סה"כ 5חדרים כולל הממ"ד 160מ"ר בנוי 100 מ"ר מרפסת שמש פתוחה לשמיים נוף פתוח מעלית מרווחת קומה 8 קומה אחרונה דירה ענקית עם מרפסת שמש לכיוון דרום 2 חניות אחת ליד השניה יחידת הורים עם מקלחת ושירותים ויציאה למרפסת שמש 2 חניות מקורות בטאבו 2 חדרי שינה מוצמד להם מקלחת ושירותים 3 כ"א-דרום,מערב,מזרח במיקום מעולה שקט קרובה לקניון חולון,מוסדות חינוך,תחבורה ציבורית,בתי כנסת.

מה ההון העצמי שלך?
₪2,250,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,250,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪14,924
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪28,125
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
על עמודים
כן
ארנונה
₪2,500
ועד
₪400
שנת בנייה
2000
מרפסת 1
80 מ״ר
מרפסת 2
10 מ״ר
מרפסת 3
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
השבטים_בת_ים
יצירת קשר
שוקי
תיווך רישיון: 30826959

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (399)
-
4.5 מ׳ ₪
160
₪28,125
5
8
2000
787 מ׳
5/7/2026
3 מ׳ ₪
109
₪27,522
4
7
2013
876 מ׳
4/29/2026
3.43 מ׳ ₪
132
₪25,946
5
4
2013
411 מ׳
4/20/2026
2.74 מ׳ ₪
92
₪29,782
4
5
2002
159 מ׳
4/14/2026
3.35 מ׳ ₪
106
₪31,603
5
7
2014
607 מ׳
4/14/2026
3.17 מ׳ ₪
102
₪31,078
5
12
2009
104 מ׳
4/6/2026
3.06 מ׳ ₪
105
₪29,142
5
5
2006
375 מ׳
3/30/2026
2.7 מ׳ ₪
92
₪29,347
4
1
2004
589 מ׳
3/29/2026
3.2 מ׳ ₪
107
₪29,906
5
10
2012

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.69%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב המרגנית הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של בריזה נכסים

לכל הדירות
פיכמן 35, חולון
₪3,090,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
112 מ"ר
פיכמן , שדרת המגדלים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
נעמי שמר 2, חולון
נעמי שמר 2, חולון
דירות 5-3 חד׳
14 קומות
שמר נעמי 2, חולון
דף הבית
חולון
קרית אילון
שכונות קרובות
הצג עוד
מדלן 2026