PxPixel
העלאת מודעה
בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו
בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו
בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו
בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו
בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪17,500

בית אל , נוה שרת, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
6
חדרים
24
קומה
155

תיאור הנכס

למכירה/להשכרה בבית אל – נווה שרת מיני-פנטהאוז נדיר ומפנק עם נוף מושלם! מה מחכה לכם? 6 חדרים ענקיים 155 מ"ר בנוי מרפסת שמש 13 מ"ר מיני-פנטהאוז מרווח, מואר ומלא אוויר נוף פתוח ומדהים לכל הכיוונים נכס מיוחד בשכונה מבוקשת – הזדמנות שלא חוזרת!

מחיר למ״ר
₪113
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
25
מרפסת
13 מ״ר
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_107_מתחם_אשכול_תל_אביב
יצירת קשר
שפרה כהנוף
תיווך רישיון: 30929791

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
17.5 א׳ ₪
155
₪112
6
24
-
320 מ׳
3/23/2026
1.8 מ׳ ₪
40
₪45,000
2
3
1960
202 מ׳
2/19/2026
3.74 מ׳ ₪
117
₪31,965
4
7
2018
222 מ׳
1/1/2026
2.25 מ׳ ₪
77
₪29,220
3
1
1986
215 מ׳
12/7/2025
2.87 מ׳ ₪
90
₪31,888
4
1
1995
252 מ׳
11/26/2025
2.62 מ׳ ₪
54
₪48,518
3
2
1970
199 מ׳
11/2/2025
2.57 מ׳ ₪
77
₪33,376
3
5
1960
202 מ׳
10/19/2025
775 א׳ ₪
96
₪8,072
3
6
2019
275 מ׳
9/29/2025
2.4 מ׳ ₪
64
₪37,500
3
2
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר36 א׳ ₪
תשואה2.53%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בית אל הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של 2B HOME

לכל הדירות
קהילת ורשה 32, תל אביב יפו
₪4,400,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
75 מ"ר
קהילת ורשה , הדר יוסף

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
YARD TEL-AVIV
YARD TEL-AVIV
דירות 5 חד׳
25 קומות
בית אל 47, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שרת
שכונות קרובות
מדלן 2026