PxPixel
העלאת מודעה
משמר הירדן , נווה רם, רמת גן
משמר הירדן , נווה רם, רמת גן
משמר הירדן , נווה רם, רמת גן
משמר הירדן , נווה רם, רמת גן
לכל התמונות · 4
₪5,500

משמר הירדן , נווה רם, רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
קרקע
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
גינה
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

במיקום מקסים מרחק הליכה מפארק מרום נווה תחבורה ציבורית זמינה ונגישה להשכרה דירת 3.5 חד גדולה ומרווחת. סלון יפה ומואר. מטבח ענק לבשלנים. חדרים גדולים וממוזגים. שירותים ומקלחת נגישים ומשופצים. דוד שמש חסכוני. לדירה יציאה לגינה (לא בטאבו) לשימוש הדייר דירה מוארת ושטופת שמש אל תפספסו!!

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪800
ועד
₪250
שטח גינה
40 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ארלוזורוב_53_רמת_גן
יצירת קשר
אלי ביטון
תיווך רישיון: 3216800

היסטוריית עסקאות

בסביבה (83)
בבניין וברחוב (671)
-
5.5 א׳ ₪
80
₪68
3.5
ק
-
492 מ׳
3/11/2026
3.15 מ׳ ₪
115
₪27,391
4
5
2022
399 מ׳
3/10/2026
3.23 מ׳ ₪
103
₪31,310
4
2
2024
209 מ׳
2/19/2026
2.25 מ׳ ₪
88
₪25,568
4
6
1970
399 מ׳
2/17/2026
2.6 מ׳ ₪
87
₪29,885
4
1
2023
81 מ׳
2/8/2026
41 א׳ ₪
41
₪1,000
1.5
1
1960
103 מ׳
1/29/2026
2.18 מ׳ ₪
61
₪35,737
3
1
2028
367 מ׳
1/29/2026
2.8 מ׳ ₪
84
₪33,333
4
5
2029
367 מ׳
12/31/2025
3.2 מ׳ ₪
99
₪32,323
5
5
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.46%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של elital נדלן

לכל הדירות
טרומן 21, רמת גן
₪2,090,000
דירה
2.5 חד׳
קומת קרקע
60 מ"ר
טרומן , מתחם נגבה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
הראב"ע 5 רמת גן
הראב"ע 5 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,950,000
הראב"ע 5, רמת גן
דף הבית
רמת גן
נווה רם
שכונות קרובות
מדלן 2026