PxPixel
העלאת מודעה
השרון , מרכז, הרצליה
השרון , מרכז, הרצליה
השרון , מרכז, הרצליה
השרון , מרכז, הרצליה
השרון , מרכז, הרצליה
לכל התמונות · 8
₪6,990

השרון , מרכז, הרצליה

דירה להשכרה
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט
לשותפים

תיאור הנכס

דירה מהממת, יפה ומשופצת במרכז העיר ברחוב שקט מאוד נגישות לכל מקום מסטר הורים עם שרותים חדר ארונות מקלט מסודר בבניין מעלית וחנייה פרטית

מחיר למ״ר
₪87
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪470
ועד
₪230
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רמי_שבירו_בגליל_ים_מתחם_א
יצירת קשר
סבטלנה ברוורמן
תיווך רישיון: 3182833

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (251)
-
6.99 א׳ ₪
80
₪87
3
2
-
384 מ׳
4/26/2026
2.78 מ׳ ₪
151
₪18,377
5
ק
2023
347 מ׳
3/30/2026
3.8 מ׳ ₪
109
₪34,862
4
4
2019
556 מ׳
3/29/2026
4.5 מ׳ ₪
109
₪41,284
4
6
2027
514 מ׳
3/26/2026
1.26 מ׳ ₪
66
₪19,090
3
1
1984
200 מ׳
3/22/2026
3.24 מ׳ ₪
77
₪42,012
3
5
2026
150 מ׳
3/12/2026
5.15 מ׳ ₪
134
₪38,432
5
8
2028
384 מ׳
3/10/2026
4.2 מ׳ ₪
151
₪27,814
5
1
2026
311 מ׳
3/4/2026
2.79 מ׳ ₪
54
₪51,666
4
2
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר36 א׳ ₪
תשואה2.11%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב השרון הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של לוטוס נדלן - הרצליה

לכל הדירות
טנא 1, הרצליה
₪2,420,000
דירה
4 חד׳
קומה 2
84 מ"ר
טנא , נוה עמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
דף הבית
הרצליה
מרכז
שכונות קרובות
מדלן 2026