PxPixel
העלאת מודעה
הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד
הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד
הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד
הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד
הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד
לכל התמונות · 6
₪4,900

הר מצדה 84, רובע יא, אשדוד

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
2
קומה
85
מ״ר

יתרונות הנכס

מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירה מתוקה שמתאימה למשפחה צעירה או זוג כולה יוצאת למקום שקט סביבה נהדרת שקרובה גם למרכז חנויות וגם לים

מחיר למ״ר
₪58
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ליה צ'רנוברוד
תיווך רישיון: 31034436

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (523)
-
4.9 א׳ ₪
85
₪57
3.5
2
-
829 מ׳
4/29/2026
2.5 מ׳ ₪
122
₪20,491
4.5
5
1993
440 מ׳
4/21/2026
1.71 מ׳ ₪
79
₪21,645
4
7
1990
804 מ׳
3/19/2026
3.05 מ׳ ₪
116
₪26,293
5
10
2027
1078 מ׳
2/26/2026
1.4 מ׳ ₪
123
₪11,414
5
6
2007
994 מ׳
2/18/2026
1.9 מ׳ ₪
88
₪21,590
4
4
2010
1183 מ׳
2/16/2026
1.73 מ׳ ₪
57
₪30,350
3
4
1984
224 מ׳
2/11/2026
2.07 מ׳ ₪
90
₪23,022
4
5
1990
340 מ׳
2/3/2026
1.68 מ׳ ₪
78
₪21,538
3
4
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה2.81%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של ליהנדל"ן

לכל הדירות
העצמאות 59, אשדוד
₪2,370,000
דירה
4 חד׳
קומה 3
128 מ"ר
העצמאות 59, סיטי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים באשדוד
 AQUA PARK אשדוד
AQUA PARK אשדוד
דירות 6-4 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,590,000
אשדוד
דף הבית
אשדוד
רובע יא
שכונות קרובות
מדלן 2026