PxPixel
העלאת מודעה
לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה
לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה
לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה
לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה
לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה
לכל התמונות · 11
₪9,200

לוחמי הגיטו 35, כפר גנים א, פתח תקווה

דירה להשכרה
5
חדרים
5
קומה
115
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

מפרטי ללא תיווך - דירת 5 חד' משודרגת. דירה חדשה בלוחמי הגטו, צמוד לכפר גנים ג'. עוצבה ושודרגה ע"י מעצבת, קומה גבוהה, נוף פתוח, דירה נגישה. מטבח "סמל" משודרג: כיור כפול ושפע אחסון. יחידת מתבגר: ממ"ד עם שירותים צמודים. מיזוג מרכזי VRF עם שליטה מכל חדר, כולל wifi, חניה תת-קרקעית עם מחסן פרטי צמוד אליה. מיקום מנצח | כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
9
שנת בנייה
2026
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הכרם_6_פתח_תקווה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (303)
-
9.2 א׳ ₪
115
₪80
5
5
2026
306 מ׳
4/16/2026
2.75 מ׳ ₪
88
₪31,250
5
2
1980
79 מ׳
3/25/2026
3.6 מ׳ ₪
117
₪30,769
5
7
2025
347 מ׳
3/25/2026
3.02 מ׳ ₪
114
₪26,447
5
1
2030
347 מ׳
3/4/2026
2.16 מ׳ ₪
63
₪34,237
4
4
2030
347 מ׳
3/3/2026
2.15 מ׳ ₪
63
₪34,126
3
2
2030
249 מ׳
3/1/2026
2.7 מ׳ ₪
82
₪32,926
4
6
1998
471 מ׳
2/23/2026
4.15 מ׳ ₪
112
₪37,053
4
ק
2017
354 מ׳
2/18/2026
2.96 מ׳ ₪
116
₪25,517
5
3
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה3.06%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

3 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2029

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,800
מתיווך
דירה
5 חד׳
קומה 4
110 מ"ר
כפר גנים א

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
ברטונוב 6
ברטונוב 6
דירות 4 חד׳
10 קומות
ברטונוב יהושע 6, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
כפר גנים א
שכונות קרובות
מדלן 2026