PxPixel
העלאת מודעה
מזא"ה 1, מרכז, הרצליה
מזא"ה 1, מרכז, הרצליה
מזא"ה 1, מרכז, הרצליה
מזא"ה 1, מרכז, הרצליה
מזא"ה 1, מרכז, הרצליה
לכל התמונות · 6
₪7,500

מזא"ה 1, מרכז, הרצליה

דירה להשכרה
בבלעדיות
4.5
חדרים
2
קומה
106
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 4x

תיאור הנכס

ברחוב מזא"ה - רחוב שקט ופסטורלי, בלב הרצליה להשכרה דירת 4.5 חדרים + פינת עבודה. הדירה מרווחת ומוארת, עם פרקט בחדרים ובסלון, קומה 2, כ־106 מ״ר, 4 כיווני אוויר, 2 שירותים, חניה צמודה ומקלט תקני בבניין. עדיפות לזוג/משפחות. ללא בעלי חיים.

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
על עמודים
כן
ארנונה
₪760
ועד
₪150
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הבנים_24_הרצליה
יצירת קשר
יסמין קנז
תיווך בבלעדיות רישיון: 3162357

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (68)
-
7.5 א׳ ₪
106
₪70
4.5
2
-
1095 מ׳
4/26/2026
2.78 מ׳ ₪
151
₪18,377
5
ק
2023
1056 מ׳
3/30/2026
3.8 מ׳ ₪
109
₪34,862
4
4
2019
1209 מ׳
3/29/2026
4.5 מ׳ ₪
109
₪41,284
4
6
2027
265 מ׳
3/26/2026
1.26 מ׳ ₪
66
₪19,090
3
1
1984
784 מ׳
3/22/2026
3.24 מ׳ ₪
77
₪42,012
3
5
2026
586 מ׳
3/12/2026
5.15 מ׳ ₪
134
₪38,432
5
8
2028
1095 מ׳
3/10/2026
4.2 מ׳ ₪
151
₪27,814
5
1
2026
905 מ׳
3/4/2026
2.79 מ׳ ₪
54
₪51,666
4
2
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר39 א׳ ₪
תשואה2.18%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב מזא"ה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של יסמין שירה קנז

לכל הדירות
שדרות ירושלים 19, תל אביב יפו
₪2,600,000
דירה
2 חד׳
קומה 4
52 מ"ר
שדרות ירושלים 19, גבעת הרצל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
דף הבית
הרצליה
מרכז
שכונות קרובות
מדלן 2026