You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
פנטהאוזים למכירה ברחוב גבעת השלושה, גבעת השלושה
(עמוד 6)
766 פנטהאוזים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,790,000
6.5 חד׳
קומה 24
256 מ"ר
פנטהאוז, יעל רום 4, אם המושבות החדשה
בבלעדיות
₪14,900,000
5 חד׳
קומה 12
245 מ"ר
פנטהאוז, מיכאל (נאמן) 26, גלילות
תיווך
קלאוזנר 7 רעננה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
קלאוזנר 7, מרכז דרום, רעננה
הלוואת קבלן ללא ריבית!
אביסרור בני ברק צפון
לח"י , קריית איילת השחר, בני ברק
₪7,900,000
6 חד׳
קומה 17
180 מ"ר
פנטהאוז, מתחם 1200
תיווך
₪11,200,000
5 חד׳
קומה 4
297 מ"ר
פנטהאוז, הרצליה ב'
תיווך
₪6,500,000
5 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
פנטהאוז, גולן
תיווך
₪6,350,000
3 חד׳
קומה 4
102 מ"ר
פנטהאוז, אריק איינשטיין , הרצליה ב'
תיווך
HERZLIYA VILLE
איילת חן 48, מרכז, הרצליה
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 9, פרחים, כפר סבא
₪6,850,000
₪7,750,000
5 חד׳
קומה 3
187 מ"ר
פנטהאוז, בן גוריון , גולן
בבלעדיות
₪10,000,000
5 חד׳
קומה 5
140 מ"ר
פנטהאוז, גולומב 1, הדר
תיווך
₪6,900,000
5 חד׳
קומה 9
195 מ"ר
פנטהאוז, התנאים 5, נוה אמירים
בבלעדיות
₪6,450,000
4 חד׳
קומה 7
109 מ"ר
פנטהאוז, גן רש"ל
בבלעדיות
WEST חופים
פארק הים, נתניה
2M במימון מלא לשנתיים
בורלא 15-19 תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
בורלא יהודה 19, תוכנית ל, תל אביב יפו
₪5,590,000
4 חד׳
קומה 6
300 מ"ר
פנטהאוז, השולמית 4, מרכז
בבלעדיות
₪6,350,000
4 חד׳
קומה 4
220 מ"ר
פנטהאוז, חנה רובינא 45, זרובבל
בבלעדיות
₪6,350,000
5 חד׳
קומה 7
140 מ"ר
פנטהאוז, אורנים 9, הדר
בבלעדיות
₪19,000,000
6 חד׳
קומה 15
300 מ"ר
פנטהאוז, נווה גן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
בראשית 7 רמת השרון
דירות 5 חד׳
7 קומות
בראשית 7, אלון, רמת השרון
NOLA
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
גאולים 1, אלון, רמת השרון
₪6,800,000
₪7,500,000
5 חד׳
קומה 10
180 מ"ר
פנטהאוז, רמת אביב החדשה
תיווך
₪1,790,000
4 חד׳
קומה 3
80 מ"ר
פנטהאוז, יהודה הלוי 16, היובל
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪11,500,000
5 חד׳
קומה 17
170 מ"ר
פנטהאוז, נווה גן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪12,500,000
5 חד׳
קומה 9
157 מ"ר
פנטהאוז, כוכב הצפון
בבלעדיות
TWO IN ONE
דירות 3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,270,000
אחד העם 6, הירוקה המרכזית, הרצליה
מתחם ההסתדרות נתניה
דירות 5-4 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,850,000
ההסתדרות 9, מרכז העיר צפון, נתניה
₪6,900,000
5 חד׳
קומה 9
195 מ"ר
פנטהאוז, נוה אמירים
בבלעדיות
₪10,500,000
6 חד׳
קומה 9
205 מ"ר
פנטהאוז, הקרן 8, גליל ים החדשה
תיווך
₪9,250,000
5.5 חד׳
קומה 5
217 מ"ר
מיני פנטהאוז, שאול אביגור 9, אזורי חן
תיווך
₪1,960,000
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
פנטהאוז, החרמון 28, היובל
בבלעדיות
חנקין 22 רעננה
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
חנקין 22, קרית דוד רמז, רעננה
20% עכשיו - 80% אחרי!
EAST מזרח רעננה
לסטר, רעננה
₪6,190,000
5.5 חד׳
קומה 3
185 מ"ר
פנטהאוז, אודם , גרינפארק
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,150,000
4.5 חד׳
קומה 6
165 מ"ר
פנטהאוז, פיארברג 5, מעוז
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪9,900,000
6.5 חד׳
קומה 2
265 מ"ר
פנטהאוז, יפתח 3, הדר
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪7,490,000
5 חד׳
קומה 21
180 מ"ר
פנטהאוז, מרכז העיר
תיווך
Top10 במדד המתווכים
קהילת בודפשט 8 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
5 קומות
הדר יוסף, תל אביב יפו
מינץ בנימין 10 תל אביב יפו
מינץ בנימין 10, הדר יוסף, תל אביב יפו
₪5,150,000
5 חד׳
קומה 5
128 מ"ר
פנטהאוז, יהודה עמיחי , נווה זמר
תיווך
₪28,000,000
4 חד׳
קומה 4
408 מ"ר
פנטהאוז, מדינת היהודים 14, הרצליה פיתוח
תיווך
₪7,200,000
4 חד׳
קומה 1
125 מ"ר
מיני פנטהאוז, בנימין מטודלה 30, שיכון דן
תיווך
₪5,490,000
3 חד׳
קומה 15
110 מ"ר
מיני פנטהאוז, נוה שרת
בבלעדיות
GD EAST | לסטר, רעננה
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,920,000
ששת הימים , לסטר, רעננה
ASHIRA - שדה דב
דירות 6-2 חד׳
34 קומות
שדה דב אשכול, תל אביב יפו
₪13,350,000
7 חד׳
קומה 5
265 מ"ר
פנטהאוז, נופי ים (הגוש הגדול)
תיווך
₪4,920,000
5 חד׳
קומה 11
170 מ"ר
מיני פנטהאוז, אפרים קציר , מתחם 1200
תיווך
₪5,500,000
5 חד׳
קומה 8
135 מ"ר
מיני פנטהאוז, סתיו , מגדיאל
תיווך
₪6,190,000
5 חד׳
קומה 12
200 מ"ר
פנטהאוז, זקיף 8, מגדיאל
בבלעדיות
1
...
5
6
7
...
16
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בגבעת השלושה, גבעת השלושה
דירות 3 חדרים למכירה בגבעת השלושה, גבעת השלושה
דירות 4 חדרים למכירה בגבעת השלושה, גבעת השלושה
דירות 5 חדרים למכירה בגבעת השלושה, גבעת השלושה
דירות מסוגים שונים