You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
בתים פרטיים למכירה ברחוב אבני החושן, רמת גן
(עמוד 6)
533 בתים פרטיים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪17,800,000
7 חד׳
קומת קרקע
340 מ"ר
בית פרטי, אפקה
בבלעדיות
₪7,490,000
6 חד׳
קומת קרקע
200 מ"ר
בית פרטי, רביבים
תיווך
ויצמן 49 תל אביב יפו
דירות 6-4 חד׳
9 קומות
ויצמן 49, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
תשלומים - בהתאמה אישית!
A.F.K | קהילת פאדובה 19-23 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
קהילת פאדובה 19, נאות אפקה א, תל אביב יפו
₪14,000,000
8 חד׳
קומת קרקע
400 מ"ר
בית פרטי, דוד המלך 118, הרצליה פיתוח
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪13,000,000
4 חד׳
קומת קרקע
250 מ"ר
בית פרטי, דוד המלך 118, הרצליה פיתוח
תיווך
Top10 במדד המתווכים
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
פסגות אפק: תנופת הבנייה בשכונת הענק בגבעות ראש העין ממשיכה במרץ
קיראון: השכונה הוותיקה והגדולה בקריית אונו עוברת גל של התחדשות
המרכז השקט: למרות השקט, השכונה המרכזית בפתח תקווה מתעוררת
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
₪11,900,000
5 חד׳
קומת קרקע
225 מ"ר
בית פרטי, בורוכוב , לב תל אביב
תיווך
₪12,000,000
7 חד׳
300 מ"ר
בית פרטי, הרצליה ב'
תיווך
החשמונאים 3 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,075,000
החשמונאים 3, החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
דירות 7-4 חד׳
4 קומות
החל מ - ₪5,550,000
טולקובסקי 12, רמות צהלה, תל אביב יפו
₪14,950,000
7 חד׳
קומת קרקע
280 מ"ר
בית פרטי, הזמר העברי , הרצליה ב'
תיווך
₪10,500,000
6 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
בית פרטי, הרצליה ב'
תיווך
₪27,500,000
₪27,950,000
8 חד׳
מרתף
430 מ"ר
בית פרטי, נווה רום
תיווך
₪10,500,000
5 חד׳
150 מ"ר
בית פרטי, אנקור 1, נווה רום
תיווך
קריניצי 53, רמת גן
דירות 3-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,400,000
קריניצי 53, מרכז העיר ב', רמת גן
EINSTEIN 15 , תל אביב
דירות 5-2 חד׳
30 קומות
אינשטיין 15, נופי ים (הגוש הגדול), תל אביב יפו
₪11,900,000
7 חד׳
קומת קרקע
340 מ"ר
בית פרטי, הזמר העברי 35, הרצליה ב'
תיווך
₪9,500,000
6 חד׳
קומת קרקע
184 מ"ר
בית פרטי, קרית יערים
תיווך
₪11,000,000
9 חד׳
קומת קרקע
270 מ"ר
בית פרטי, נווה רום
תיווך
₪16,500,000
6 חד׳
300 מ"ר
בית פרטי, אפקה
תיווך
שלמה המלך 89 תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
שלמה המלך 89, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
צל הגבעה 19א רמת גן
דירות 6-4 חד׳
4 קומות
צל הגבעה 19, יד לבנים, רמת גן
₪11,470,000
6 חד׳
קומת קרקע
400 מ"ר
בית פרטי, שאול המלך 20, הרצליה פיתוח
תיווך
₪15,900,000
7 חד׳
קומת קרקע
380 מ"ר
בית פרטי, הרצליה פיתוח
תיווך
₪8,700,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
בית פרטי, הנשיא יצחק בן צבי , הרצליה פיתוח
תיווך
₪6,500,000
6 חד׳
קומת קרקע
180 מ"ר
בית פרטי, רביבים
תיווך
פארק צפון
דירות 6-2 חד׳
13 קומות
פארק צפון, רמת השרון
ASHIRA - שדה דב
דירות 6-2 חד׳
34 קומות
שדה דב אשכול, תל אביב יפו
₪23,000,000
4 חד׳
160 מ"ר
בית פרטי, אפקה
תיווך
₪39,000,000
4 חד׳
קומת קרקע
500 מ"ר
בית פרטי
תיווך
₪11,000,000
6 חד׳
קומת קרקע
180 מ"ר
בית פרטי, נווה רום
תיווך
₪10,500,000
6 חד׳
קומה 3
240 מ"ר
בית פרטי, 2280 , המשתלה
בבלעדיות
אפטר תל אביב
אפטר יעקב 2, תוכנית ל, תל אביב יפו
EVE - NORTH PARK
דירות 6-2 חד׳
14 קומות
פארק צפון, רמת השרון
₪16,800,000
8 חד׳
קומת קרקע
260 מ"ר
בית פרטי, אפקה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪12,250,000
₪12,500,000
6 חד׳
קומת קרקע
330 מ"ר
בית פרטי, תל ברוך
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪12,450,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
בית פרטי, תל ברוך
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪21,000,000
8 חד׳
קומת קרקע
470 מ"ר
בית פרטי, רמת אביב
תיווך
Top10 במדד המתווכים
RAYK BAVLI הזוהר 11, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪5,190,000
הזוהר 11, שיכון בבלי, תל אביב יפו