You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
בתים פרטיים למכירה ברחוב נס הרים, נס הרים
(עמוד 9)
2119 בתים פרטיים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,999,999
6 חד׳
400 מ"ר
בית פרטי, ברקת 50, השמורה
₪21,000,000
5 חד׳
קומת קרקע
320 מ"ר
בית פרטי, הרצליה פיתוח
תיווך
בועז 14
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
הרב אורבוך 24, הדר, רמת השרון
זילברמינץ במע"ר מודיעין
דירות 6-3 חד׳
4 קומות
הרכבת 1, המע"ר, מודיעין מכבים רעות
₪6,190,000
7 חד׳
קומת קרקע
220 מ"ר
בית פרטי, באר גנים , באר גנים
תיווך
₪7,600,000
7 חד׳
קומת קרקע
201 מ"ר
בית פרטי, באר גנים 1, 212 מזרח
תיווך
₪4,650,000
3 חד׳
קומת קרקע
70 מ"ר
בית פרטי
תיווך
₪3,340,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
70 מ"ר
בית פרטי, החמישה , אחדות
תיווך
Teo | שער העיר, רמלה
דירות 6-2 חד׳
24 קומות
שדרות הרצל 1, שפרינצק, רמלה
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
ילין דוד 9, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪10,500,000
9 חד׳
קומת קרקע
574 מ"ר
בית פרטי, אהוד , אחוזה
תיווך
₪8,700,000
5 חד׳
קומת קרקע
148 מ"ר
בית פרטי, מורשה
בבלעדיות
₪9,250,000
5 חד׳
קומת קרקע
475 מ"ר
בית פרטי, הרצליה ב'
בבלעדיות
₪12,500,000
7 חד׳
קומת קרקע
444 מ"ר
בית פרטי, זוויתן 4, רמת הדר
בבלעדיות
CHOICE אלתרמן נאות אפקה
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,250,000
אלתרמן 2, נאות אפקה ב, תל אביב יפו
LOVELY הזוהר 33-35 - בבלי
הזוהר 33, שיכון בבלי, תל אביב יפו
₪7,700,000
6 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
בית פרטי, תאשור , יעקב
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪11,900,000
5 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
בית פרטי, בורוכוב , לב תל אביב
תיווך
₪42,000,000
9 חד׳
קומת קרקע
550 מ"ר
בית פרטי, ברוך קמין , הרצליה פיתוח
תיווך
₪52,500,000
15 חד׳
קומת קרקע
1,082 מ"ר
בית פרטי, הרצליה ב'
תיווך
קק"ל 17, פתח תקווה
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,490,000
אנגל יואל 17, המרכז השקט, פתח תקווה
20% עכשיו, יתרה באכלוס!
AQUA PARK אשדוד
דירות 6-4 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,590,000
רובע לכיש, אשדוד
תנאי מימון אטרקטיביים!
₪100,000
7 חד׳
קומת קרקע
206 מ"ר
בית פרטי, אלה , נאות יצחק רבין
תיווך
₪10,550,000
8 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
בית פרטי, רמת אפעל
בבלעדיות
₪9,290,000
6 חד׳
קומת קרקע
280 מ"ר
בית פרטי, המשולש הגדול - קרית קריניצי החדשה
תיווך
₪9,850,000
5 חד׳
קומת קרקע
230 מ"ר
בית פרטי, רמת אפעל
תיווך
נופי תהילה
דירות 5-4 חד׳
22 קומות
באר יעקב מרכז, באר יעקב
טריו -TRIO
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,710,000
עין גנים 78, קרית אליעזר פרי, פתח תקווה
משכנתא בריבית 2.99%
₪10,500,000
₪11,200,000
7 חד׳
280 מ"ר
בית פרטי, רמת אפעל
תיווך
₪10,000,000
5 חד׳
קומת קרקע
350 מ"ר
בית פרטי, דניה
תיווך
₪9,200,000
5 חד׳
קומת קרקע
300 מ"ר
בית פרטי, דניה
תיווך
₪5,300,000
5 חד׳
קומת קרקע
250 מ"ר
בית פרטי, דניה
תיווך
מולכו 3 רמת גן
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,100,000
מולכו 3, רמת יצחק, רמת גן
אלקטרה לייף סטייל מתחם האלף בראשון לציון
דירות 6-4 חד׳
18 קומות
מתחם האלף, ראשון לציון
רק 10% בחתימה
₪20,000,000
₪23,000,000
6 חד׳