You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה בהירוקה המרכזית, הרצליה
14 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,000
קומה 2
50 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, סוקולוב , הירוקה המרכזית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪16,500
קומת קרקע
60 מ"ר
₪275 למ״ר
חנות, סוקולוב 41, הירוקה המרכזית
תיווך
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪18,000
קומת קרקע
117 מ"ר
₪154 למ״ר
חנות, שדרות ח"ן 2, הירוקה המרכזית
תיווך
מעטפת
₪12,000
קומת קרקע
73 מ"ר
₪164 למ״ר
חנות, שדרות ח"ן 2, הירוקה המרכזית
תיווך
מעטפת
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
₪22,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪220 למ״ר
חנות, בני בנימין 10, הירוקה המרכזית
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪3,500
קומת קרקע
20 מ"ר
₪175 למ״ר
חנות, סוקולוב , הירוקה המרכזית
תיווך
גמר
רמת איכות B
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪35,000
250 מ"ר
₪140 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
₪16,000
קומת קרקע
116 מ"ר
₪138 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
₪12,500
קומת קרקע
74 מ"ר
₪169 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
₪8,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪267 למ״ר
חנות, נחמיה , מרכז
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,500
קומה 1
42 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, סוקולוב , מרכז
תיווך
גמר מלא
₪3,300
קומת קרקע
39 מ"ר
₪85 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026