You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים להשכרה בהרצליה ב', הרצליה
32 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,500
קומת קרקע
15 מ"ר
₪167 למ״ר
משרד, הרצליה ב'
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,000
קומה 1
140 מ"ר
₪86 למ״ר
חנות, מדינת היהודים 99, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪3,059
10 מ"ר
₪306 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪7,500
קומה 3
88 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪6,200
מרתף
95 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪539
5 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪2,339
8 מ"ר
₪292 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪837
10 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪8,248
30 מ"ר
₪275 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪21,518
100 מ"ר
₪215 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪14,727
45 מ"ר
₪327 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪5,189
15 מ"ר
₪346 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪5,000
קומה 1
25 מ"ר
₪200 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
220 מ"ר
₪5 למ״ר
חנות, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
53 מ"ר
₪19 למ״ר
קליניקה, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪13,000
קומה 2
220 מ"ר
₪59 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,000
קומה 3
25 מ"ר
₪200 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,500
קומה 3
25 מ"ר
₪180 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
200 מ"ר
₪5 למ״ר
חנות, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪500,000
100 מ"ר
₪5,000 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪16,000
קומה 2
200 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
₪1,000
קומה 1
1,500 מ"ר
₪1 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,800
קומה 3
8 מ"ר
₪350 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪127,000
קומה 6
1,600 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,000
קומת קרקע
300 מ"ר
₪40 למ״ר
מחסן, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 3
40 מ"ר
₪25 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪55,000
קומה 2
350 מ"ר
₪157 למ״ר
אולם, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,250
קומה 3
50 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪1,000
קומה 3
170 מ"ר
₪6 למ״ר
משרד, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
מפת האתר
מדלן 2026