You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
נכסים מסחריים להשכרה במוצקין הותיקה, קרית מוצקין
11 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪7,700
קומת קרקע
80 מ"ר
₪96 למ״ר
משרד, דרך עכו 19, מוצקין הותיקה
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,500
קומת קרקע
40 מ"ר
₪163 למ״ר
חנות, גושן 72, מוצקין הותיקה
תיווך
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪1,600
קומת קרקע
25 מ"ר
₪64 למ״ר
משרד, גן העצמאות 12, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,000
קומה 2
105 מ"ר
₪95 למ״ר
משרד, גושן 5, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,000
קומת קרקע
117 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משה גושן 75, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,900
קומת קרקע
40 מ"ר
₪148 למ״ר
חנות, גושן 6, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,300
קומה 1
12 מ"ר
₪192 למ״ר
קליניקה, שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,100
קומה 1
20 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, גושן 84, מוצקין הותיקה
תיווך
גמר
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,000
קומה 1
65 מ"ר
₪77 למ״ר
משרד, זינגר 2, מרכז העיר
מפת האתר
מדלן 2026