PxPixel
העלאת מודעה
שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
לכל התמונות · 8
₪2,300

שדרות גושן 16, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין

קליניקה להשכרה
מתיווך
12
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

קלינקה בעלת 2 חדרי טיפולים המשמשת רופאים להשכרה, (חדר ראשון 9 מ"ר מושכר ב - 1200) (חדר שני 12 מ"ר מושכר ב- 2300) מושכר פר יום עם אופציה לכל השבוע, קיים מטבחון, שרותים, פינת ישיבה להמתנה. קומת קרקע, נגישות לנכים, משופצת מהמם, נקי, יש מנקה קבועה, בפריים לוקיישן שד גושן 16 קרית מוצקין, סמוך לפארם, בתי קפה, תחבורה ציבורית, חניות בשפע בתשלום וסובב המשרד

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪192
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
סיגל בדש
תיווך רישיון: 3216910

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026