You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
נכסים מסחריים להשכרה בנחלת גנים, רמת גן
19 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪50,220
558 מ"ר
₪90 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, זבוטנסקי , נחלת גנים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪1,300
30 מ"ר
₪43 למ״ר
חנות, בן גוריון 18, נחלת גנים
תיווך
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪2,000
34 מ"ר
₪59 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, ז'בוטינסקי 125, נחלת גנים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות C
₪3,500
קומה 2
70 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, בן גוריון 34, נחלת גנים
תיווך
גמר
רמת איכות B
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪3,000
קומה 6
60 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, בן גוריון 24, נחלת גנים
תיווך
גמר
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,500
קומה 17
10 מ"ר
₪250 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומה 25
200 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, בן גוריון , אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,500
מרתף
40 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 155, מרכז העיר ג'
תיווך
₪39,375
קומה 16
857 מ"ר
₪46 למ״ר
משרד, בן גוריון , אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪14,700
קומה 6
420 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, בן גוריון , תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪9,000
150 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, בן גוריון , תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪128,000
קומה 2
3,200 מ"ר
₪40 למ״ר
משרד, בן גוריון דוד , תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות B
₪18,675
קומה 4
415 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, דרך בן גוריון , מרכז העיר ג'
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪6,600
קומת קרקע
40 מ"ר
₪165 למ״ר
חנות, בן גוריון , אזור תעשיה צפון
תיווך
₪4,000
קומת קרקע
20 מ"ר
₪200 למ״ר
משרד, חרות 52, שכונת הגפן
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪30,000
315 מ"ר
₪95 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
₪70,000
415 מ"ר
₪169 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026