PxPixel
העלאת מודעה
עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון
עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון
עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון
עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון
עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון
לכל התמונות · 9
₪1,395,000

עין הקורא 10, רמב"ם, ראשון לציון

משרד למכירה
מתיווך
118
מ״ר
₪11,822
למ״ר בינוי
7
קומה

תיאור הנכס

118 מ"ר ברוטו , 84 מ"ר נטו קומה 7, (מתוך 10), עם 2 מעליות. כרגע מחולק ל 4 חדרים + עמדת קבלה. הבניין נבנה ב 1996. שרותים קומתיים. חניה מקורה 1 בטאבו (בחניון תת קרקעי). נוף פתוח. 2 כ"א (צפון, מזרח). מטבחון. משרד משופץ. מושכר ב - 6,790 ש"ח לשוכר שמעוניין להישאר. ארנונה 2,750 לחודש דמי ניהול 2,000 ש"ח

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
ממ״ד
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪11,822
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
10
ארנונה
₪2,750
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
ערן רוזנברגר
תיווך רישיון: 30929298

אופי הרחוב

רחוב עין הקורא הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו, שאוטובוסים חולפים בו.

מטרדים

אודות המשרד

REMAX SUCCESS גוש דן
הרוקמים 27, חולון
₪1,730,000
משרד
131 מ"ר
₪13,206 למ״ר
קומה 3
הרוקמים 27, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
מעטפת
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
ראשון לציון
רמב"ם
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026