PxPixel
העלאת מודעה
אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן
אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן
אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן
אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן
אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 6
₪9,000

אבא הלל סילבר 7, הבורסה, רמת גן

משרד להשכרה
142
מ״ר
13
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות B
שומר
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

בית סילבר , מתאים לסטארטאפ או משרד עו״ד רו״ח , ניתן לשכור בנוסף 4 חניות בבניין בעלות של 650 ש״ח לחניה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪63
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
15

מודעות נוספות בשבילך

₪59,400
מתיווך
חנות
330 מ"ר
₪180 למ״ר
הבורסה
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
רמת גן
הבורסה
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026