PxPixel
העלאת מודעה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 5
₪470,000

בשכונת הדר הכרמל, חיפה

חנות למכירה
מתיווך
27
מ״ר
₪17,407
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

למכירה, ברח' החלוץ, חנות משופצת, 27 מ"ר + גלריה כ - 13 מ"ר, שירותים, תריס חשמלי, במרחק של 50 מ' מתחנת אוטובוס ומטרונית.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪17,407
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
יניב אסא
תיווך רישיון: 3156683

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026