PxPixel
העלאת מודעה
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
אזור תעסוקה נשר, נשר
לכל התמונות · 5
₪750,000

בשכונת אזור תעסוקה נשר, נשר

משרד למכירה
מתיווך
76
מ״ר
₪9,868
למ״ר בינוי
2
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה, משרד בגמר מלא, 76.4 מ"ר, קבלה, 2 חדרי עבודה, אופן ספייס, חדר ישיבות, מטבחון, חנייה בשפע, נגישות מלאה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪9,868
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
לנה קלימר
תיווך רישיון: 31137934

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026