PxPixel
העלאת מודעה
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון
לכל התמונות · 20
₪10,290

החרש 15, אזור תעשיה נווה נאמן, הוד השרון

משרד להשכרה
מתיווך
127
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

עד 12 איש
גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

משרדחדש להשכרה בבלעדיות !!! במצב גמר באיכות גבוהה במיוחד . 4 משרדים וחדר ישיבות . מטבח ,עמדת קבלה נגרות מלאה ריהוט מלא ,מטבח מאובזר,ומוצרי חשמל(מקרר ,תנור אפיה בילט אין,מיקרוגל ,מכונת קפה)טלויזיה בחדר ישיבות . היחידה בגודל של 127 מ"ר , פנה דרומה לנוף פתוח . חניה במחיר של 750 ש"ח לחודש. מסירה מיידית לטווח ארוך .. המחיר הינו למ"ר בתוספת מע"מ כחוק. ג.י

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪81
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
10
ריהוט
מלא
שנת בנייה
2025
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
רימקס לב הארץ-RE/MAX Lev Haaretz
תיווך רישיון: 31031857

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026