PxPixel
העלאת מודעה
₪860,000

שיבת ציון , עיר תחתית, חיפה

חנות למכירה
מתיווך
50
מ״ר
₪17,200
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

נכס מסחרי בקומת קרקע 50 מטר + 40 מטר גלריה לפרטים נוספים וסיור בנכס חייגו

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪17,200
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
גמיש
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
רמי שטרית
תיווך רישיון: 3153962

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026