PxPixel
העלאת מודעה
צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪5,500

צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
42
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

להשכרה בבלעדיות! ברחוב צייטלין 1, הצפון החדש של תל אביב. הזדמנות מצוינת למשרד במיקום מרכזי ומבוקש! 2 משרדים בגודל 42 מטר. קומה 3 מתוך 6 עם מעלית. ניתן לשכור את שניהם יחד או כל אחד בנפרד. מטבחון. עמדת קבלה. דמי ניהול: 26 ש"ח למטר ללא מע״מ. ארנונה: 3,150 ש"ח דו חודשי. אידיאלי למי שמחפש חלל גדול יותר או אופציה להתרחבות. מתאים למשרדי עורכי דין, רואי חשבון, יועצים, סטארטאפים, קליניקות, רופאי שיניים, ועוד מגוון שימושים. מיקום מעולה, נגישות גבוהה וסביבה עסקית איכותית. לפרטים שובל.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪131
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
שירלי ורנר
תיווך רישיון: 31035845

אופי הרחוב

רחוב צייטלין הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

אודות המשרד

קבוצת רימקס אושן תל אביב - צפון, מרכז, דרום
רי/מקס אושן - כי זה הבית שלך !
דירות למכירה בתל אביב – זו המומחיות שלנו!

קבוצת רי/מקס אושן הינה קבוצה המונה 3 משרדי תיווך נדל"ן בתל אביב מרשת רי/מקס העולמית, אשר פעילים בכל העיר עם עשרות סוכנים ושלושה סניפים.

משרדינו הינו המוביל מבין משרדי רי/מקס בעיר החל משנת 2014 ועד היום ובין המשרדים המובילים ברשת רי/מקס בישראל.
אנחנו מדורגים בטופ 3 על ידי אתר מדלן מבין כלל משרדי התיווך בעיר משנת 2019.

סניפנו ממוקמים:
רי/מקס אושן מרכז - ברחוב אבן גבירול 52, עם צוות סוכנים שמתמחים בצפון הישן, מרכז ולב העיר.
רי/מקס אושן צפון - ברחוב אפטר 9 בתוכנית למד ובו סוכנים שמתמחים בשכונות הצפוניות של העיר.
רי/מקס אושן דרום - ברחוב משה דיין 2 (מגדל כפיר) ובו סוכנים אשר מתמחים בשכונות הדרומיות וביפו.

אנו מציעים לך שירות מקיף למכירה או קנייה של בית , כחלק מהמחויבות שלנו למקצוענות חסרת פשרות בתיווך נדל"ן ושרות יוצא דופן.

הסוכנים שלנו עוברים הכשרה אינטנסיבית, הן במשרד והן בבית הספר לנדל"ן של רי/מקס ישראל, במטרה להציע לך את רמת השירות הגבוהה ביותר בשוק בישראל.

כבעל נכס אנחנו מתחייבים לתכנית שיווקיות מקיפה וניתוח שוק מפורט ללא עלות וללא התחייבות.
כקונה נלווה אותך בכל תהליך הרכישה כדי למצוא את הבית שלך בזמן הקצר ביותר ובמינימום טרחה.
במשרדינו קיימת מחלקה מסחרית המטפלת בנכסים מסחריים למכירה והשכרה בתל אביב ובאזור גוש דן.

כולנו יחד, סוכנים ומנהלים כאחד, מציעים לך תיווך נדל"ן ברמה אחרת.
שמעת כבר הצהרות כאלו בעבר? אנחנו מזמינים אותך לבדוק אותנו!!!

לעמוד המשרד
אלנבי 7, תל אביב יפו
₪210,000
בניין
2,800 מ"ר
₪75 למ״ר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026