PxPixel
העלאת מודעה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 3
₪299,000

בשכונת הדר הכרמל, חיפה

משרד למכירה
מתיווך
25
מ״ר
₪11,960
למ״ר בינוי
1
קומה

תיאור הנכס

למכירה, משרד יפה ומסודר, מוכן לכניסה מיידית, במיקום נהדר בקרבת תחבורה ציבורית וחניונים בשפע.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪11,960
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
ריהוט
חלקי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
יניב אסא
תיווך רישיון: 3156683

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026