PxPixel
העלאת מודעה
דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו
דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪48,000

דרך מנחם בגין , יד חרוצים, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
800
מ״ר
6
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות B
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

פרטי הנכס: • קומה 6 • שטח 800 מ"ר ,ניתן לשכור גם חלק • חלוקה: חדרי עבודה, חדר ישיבות, מטבחון, ארכיון וקבלה, שירותים בנכס • ניתן לשכור גם חלק מהנכס. • כניסה: מיידית עלות חודשית: • מחיר למ"ר: 60 ₪ + מע"מ • דמי ניהול 5 ₪ למ"ר • חניה: בחניון סמוך בתשלום 📍 מיקום אסטרטגי: • ליד תחנת הרכבת הקלה "קרליבך" • נגישות מלאה לקווי אוטובוס מרכזיים ולצירי תחבורה ראשיים • צמוד למגדלי עזריאלי ,מסעדות איכותיות , בתי קפה, בנקים ושירותים חיוניים נוספים מתאים להייטק, סטארטאפ וכו

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026