PxPixel
העלאת מודעה
יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו
יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו
יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו
יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו
יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪260,000

יגאל אלון 94, ביצרון, תל אביב יפו

משרד למכירה
מתיווך
14
מ״ר
₪18,571
למ״ר בינוי
6
קומה

יתרונות הנכס

עד 2 איש
גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה משרד אישי במחיר 💥💥💥 במגדלי אלון תל אביב מגדל חדיש עם מתחם מסעדות , חדר כושר לשימוש הדיירים ללא עלות ובקרבת עזריאלי השלום וגשר יהודית. 💥משרד 14 מ"ר ברוטו ,7.5 מ"ר נטו 💥ללא חלון 💥המשרד ממוקם בתוך מתחם משרדים משותף עם חדר ישיבות,מטבחון ושירותים 💥מיקום המשרד במתחם- במסדרון ליד חלון

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪18,571
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
ריהוט
חלקי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
שלומית אוחיון
תיווך רישיון: 3212513

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026