PxPixel
העלאת מודעה
בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים
בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים
בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים
בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים
בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים
לכל התמונות · 10
₪560,000

בצלאל 1, חורשת נוח, אופקים

סטודיו להשכרה
מתיווך
700
מ״ר
1
קומה

תיאור הנכס

חדשה בבלעדיות להשכרה צמוד לספייס מכון כושר מתחם ענק ומרווח בשני מפלסים מפלס תחתון 400 מ”ר מפלס עליון 300 מ”ר מתאים למגוון שימושים, מיקום מעולה, פוטנציאל אדיר לעסק הבא שלך חלוקה נוחה, גישה נוחה אופציה לשינויים בהתאם לצורך, כניסה מיידית.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪800
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רון הרוש
תיווך רישיון: 3212180

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026