PxPixel
העלאת מודעה
הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪2,500

הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
20
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A
שומר

תיאור הנכס

משרד קטן במיקום ענק – נכנסים ועובדים! מחפשים פינה שקטה ומקצועית בלב הפועם של עולם העסקים? מצאתם! ברחוב הברזל, תל אביב (רמת החייל) – 2 יחידות משרד בוטיק (20 מ"ר כל אחת) מחכות לדיירים החדשים שלהן. למה זה מושלם עבורכם? ✅ גמישות מעל הכול: ניתן לשכור יחידה אחת או את שתיהן יחד (צמודות). ✅ ראש שקט: המחיר כולל ארנונה ודמי ניהול –בלי הפתעות ובלי כאבי ראש. ✅ מיקום מנצח: קומה 3, בלב אזור הבילויים, המסעדות וההייטק של ת"א. ✅ אידיאלי לעצמאיים, מטפלים, מתכנתים או כסניף לווין לחברה גדולה. 💰 מחיר 2500 ש"ח.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪125
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
חלקי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

אופי הרחוב

רחוב הברזל הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026