PxPixel
העלאת מודעה
₪100,000

הסתת 15, אילת

חנות להשכרה
מתיווך
750
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

מעטפת
רמת איכות A

תיאור הנכס

ליד הביג 750 מטר חנות תיקרה גבוה פתיחה מרץ 2026

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪133
מצב הנכס
מעטפת
תאריך כניסה
11/2025
ריהוט
ללא
שנת בנייה
2026
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
שמוליק נדל"ן אילת
תיווך רישיון: 3144571

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026