PxPixel
העלאת מודעה
יעקב פריימן 5, מב"ת צפון, ראשון לציון
יעקב פריימן 5, מב"ת צפון, ראשון לציון
יעקב פריימן 5, מב"ת צפון, ראשון לציון
יעקב פריימן 5, מב"ת צפון, ראשון לציון
לכל התמונות · 4
₪1,500

יעקב פריימן 5, מב"ת צפון, ראשון לציון

משרד להשכרה
מתיווך
8
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A
ממ״ד

תיאור הנכס

מתחם משרדים גדול ומרווח ומעוצב ברמה גבוהה משרד בגודל 8 מ"ר , חדר בטחון, שירותים משותפים, מיזוג אישי מרכז פריימן החדש בא.ת הישן בראשון לציון 1500+מע"מ

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
מערכת אזעקה
ממ״ד
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪188
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
ברק ששון
תיווך רישיון: 30722696

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026