PxPixel
העלאת מודעה
אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
לכל התמונות · 2
₪25,200

בשכונת אזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה

משרד להשכרה
מתיווך
168
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה – משרד יוקרתי לאחר שיפוץ מקיף. המשרד עבר שיפוץ ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר. מושכר מלא ומרוהט עם ריהוט חדש לחלוטין ובסטנדרט גבוה. כניסה מידית. המחיר כולל את כל הריהוט החדש. מתאים במיוחד לעסקים שמחפשים משרד מוכן לכניסה, מעוצב, איכותי ומרשים.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪150
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
מלא
שנת בנייה
2020
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
לאה גלפרט
תיווך רישיון: 3221594

אופי הרחוב

רחוב החושלים הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו, שאוטובוסים חולפים בו.
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
הרצליה
אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026