You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מסננים נוספים
חנויות להשכרה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח, הרצליה
19 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪18,900
קומת קרקע
105 מ"ר
₪180 למ״ר
חנות, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪5,000
קומה 1
25 מ"ר
₪200 למ״ר
חנות, אבא אבן 5, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪7,900
קומה 1
125 מ"ר
₪63 למ״ר
חנות, משכית 20, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪65,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪130 למ״ר
חנות, שנקר אריה , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪8,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪160 למ״ר
חנות, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪25,000
קומת קרקע
200 מ"ר
₪125 למ״ר
חנות, שדרות אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪81,000
קומת קרקע
450 מ"ר
₪180 למ״ר
חנות, שנקר אריה 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
270 מ"ר
₪4 למ״ר
חנות, שדרות אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,500
קומה 1
60 מ"ר
₪92 למ״ר
חנות, משכית 6, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
270 מ"ר
₪4 למ״ר
חנות, שדרות אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,000
קומת קרקע
50 מ"ר
₪120 למ״ר
חנות, משכית 10, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪7,500
קומת קרקע
50 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, שדרות אבא אבן 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪1,000
קומה 1
170 מ"ר
₪6 למ״ר
חנות, שדרות אבא אבן 6, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪9,500
קומת קרקע
90 מ"ר
₪106 למ״ר
חנות, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪12,000
קומה 1
140 מ"ר
₪86 למ״ר
חנות, מדינת היהודים 99, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
220 מ"ר
₪5 למ״ר
חנות, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומה 1
200 מ"ר
₪5 למ״ר
חנות, משכית 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
חנויות למכירה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
קליניקות למכירה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
מחסנים למכירה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
נדל״ן מסחרי להשכרה
משרדים להשכרה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
חנויות להשכרה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
קליניקות להשכרה באזור תעסוקה הרצליה פיתוח
מפת האתר
מדלן 2026