PxPixel
העלאת מודעה
הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה
הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה
הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה
הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה
הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה
לכל התמונות · 9
₪2,500

הבנקים 9, עיר תחתית, חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
18
מ״ר
קרקע
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A

תיאור הנכס

במיקום מרכזי בעיר התחתית, מתחת למלון נינה - פלטין. חנות / משרד בקומת קרקע עם חזית שקופה לרחוב, לאחר שיפוץ מלא, שימשה בעבר כמספרה. מחפשים עסק מעניין עם אופי מיוחד В престижном районе Нижнего города, под отелем Нина-Платин. Помещение на первом этаже с витринным фасадом, после капитального ремонта, ранее использовалось как парикмахерская. Идеально подходит для уникального бизнеса с характером.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪139
הומלנד-חיפה עיר תחתית
תיווך רישיון: 3241365

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026