PxPixel
העלאת מודעה
תובל 40, הבורסה, רמת גן
תובל 40, הבורסה, רמת גן
תובל 40, הבורסה, רמת גן
תובל 40, הבורסה, רמת גן
תובל 40, הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 5
₪5,142,500

תובל 40, הבורסה, רמת גן

משרד למכירה
מתיווך
187
מ״ר
₪27,500
למ״ר בינוי
5
קומה

יתרונות הנכס

עד 21 איש
גמר מלא
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

משרד מושקע מאוד ברמת הגמר הכי גבוהה שיש, חדרים גדולים ומרווחים, חדר ישיבות מהמם, פינת קבלה והרבה מאוד מקום לאחסון. יש גמישות במחיר. תומר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪27,500
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
40
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
תומר אלעזר
תיווך רישיון: 323400

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026