PxPixel
העלאת מודעה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
לכל התמונות · 7
₪7,200

בשכונת צ׳ק פוסט החדש, חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
116
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

להשכרה, מסעדה, מוכנה לכניסה מיידית כולל חדר קירור ומטבח מוכן, מנדפים וכל הציוד הנלווה, כרוך ברכישת הציוד הקיים במחיר מופחת.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪62
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
יניב אסא
תיווך רישיון: 3156683

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026