PxPixel
העלאת מודעה
שוהם , הבורסה, רמת גן
שוהם , הבורסה, רמת גן
שוהם , הבורסה, רמת גן
שוהם , הבורסה, רמת גן
שוהם , הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 5
₪32,300

שוהם , הבורסה, רמת גן

משרד להשכרה
מתיווך
340

תיאור הנכס

בלב אזור העסקים המרכזי של רמת גן – גישה נוחה , תחבורה ציבורית חנייה זמינה קרוב לכל מה שצריך: מסעדות, בתי קפה, בנקים ושירותים חיוניים. פרטי המשרד • 🏠 שטח: 340 מ"ר • 🏢 קומה: 5 • 💰 מחיר השכרה: 95 ₪ למ"ר • 🧾 דמי ניהול: 22.70 ₪ למ"ר (כולל מיזוג) מה במשרד? * חלל כניסה מרווח עם פינת ישיבה * חלוקה לחדרים כ- 10 חדרי עבודה/מנהל בגדלים שונים עם פינות ישיבה, וחדר לאונג' לפגישות * חדר ישיבות גדול * מטבח * 3 תאי שירותים

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪95
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
19
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026