PxPixel
העלאת מודעה
כיכר מסריק , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
כיכר מסריק , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
כיכר מסריק , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪1,600,000

כיכר מסריק , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו

חנות למכירה
מתיווך
47
מ״ר
₪34,043
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

בכיכר מסריק, חנות למכירה בשטח של כ 22 מ"ר + 25 מ"ר גלריה עמידה בהיתר, עם שירותים. מיקום מרכזי ומבוקש!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪34,043
מצב הנכס
גמר דורש שיפוץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪3,700
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
מיי פלייס - MyPlace
תיווך רישיון: 37615889

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026