PxPixel
העלאת מודעה
דרך בר יהודה , אזור תעסוקה נשר, נשר
דרך בר יהודה , אזור תעסוקה נשר, נשר
לכל התמונות · 2
₪295,000

דרך בר יהודה , אזור תעסוקה נשר, נשר

מגרש למכירה
מתיווך
13
מ״ר
₪22,692
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

הזדמנות נדירה להשקעה חכמה בנדל"ן מסחרי! בבלעדיות ב-RE/MAX Supreme – בפרויקט "המחצבה", דרך בר יהודה, נשר 13 מ"ר שטח מסחרי עתידי – עם הסכם שיתוף! אפשרות הרחבה עם קבלת היתר שווק בעבר ע"י בריטניה ישראל מיקום אסטרטגי עם פוטנציאל עליית ערך משמעותי עיריית נשר צפויה לעבור למתחם עם סיום הבנייה כחלק מהפרויקט – גם יחידות דיור מתוכננות לא מדובר רק בנכס – אלא במהלך חכם לפני כולם!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪22,692
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלכסיי קשין
תיווך רישיון: 3222623

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026